Медіа-хакатон "Навчання он-лайн"

 Дистанційне навчання (навчання он-лайн) – новий освітній досвід, що з’явився в Україні зовсім недавно, особливо став актуальним під час пандемії, але вже встиг отримати своє місце в педагогічному середовищі. На сьогодні  МОН підготувало та пропонує для громадського обговорення проєкт Концепції цифрової трансформації освіти і науки на період до 2026 року, яка представляє комплексне системне стратегічне бачення цифрової трансформації  сфери освіти. «Сьогоднішня система освіти і науки має зазнати докорінних цифрових змін і відповідати світовим тенденціям цифрового розвитку для успішної реалізації кожною людиною свого потенціалу. На сьогодні дедалі більше професій потребують набуття високого рівня цифрових компетентностей і володіння новітніми технологіями. Ця потреба також поглиблена наслідками пандемії коронавірусу, яка загострила проблему розвитку та опанування технологіями в системі освіти задля забезпечення прав людей на якісну освіту», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Тернопільські педагоги прийняли цей виклик, швидко адаптувавшись до нових умов діяльності і долучились до реалізації медіа проєкту «Навчаємось дистанційно». На допомогу тернопільським педагогам прийшли фахівці з медійних технологій –  канал «Файне місто». До реалізації проекту долучились і найкреативніші, найпрофесійніше вчителі інтегрованої спільноти вчителів природознавства, біології, географії, курсу «Природничі науки», основ здоров’я – Нападій Тетяна Степанівна, викладач біології Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Антонюк Сергій Миколайович, вчитель географії ТЗОШ №19.   Свою роботу вони презентували 17 серпня 2021 року на базі Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола. На завершення консультант ТКМЦНОІМ Козловська Л.П. акцентувала увагу на особливості викладання предметів у 2021-2022 н.р. У процесі групової роботи «Освітнього пазл – 2021-2022» визначили тематику методичних зустрічей на наступний навчальний рік.

Буклет заходу

Організація предметного освітнього середовища  2021-2022 н.р. Виклики навчання онлайн. (Козловська Л.П.)

Методичні рекомендації щодо викладання предметів інтегрованої платформи вчителів природознавства, біології, географії, курсу «Природничі науки», основ здоров’я та основ сім’ї в закладах загальної середньої освіти м.Тернополя у 2021/2022 навчальному році.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Біоадекватна технологія навчання

Воркшоп для сучасного вчителя:" Формування інтерактивного середовища Нової української школи через розвиток професійних компетентностей вчителя основ здоров’я. Визначення пріоритетних форм і методів навчання сучасного фахівця в умовах формальної, неформальної та інформальної освіти.

«Школа сприяння здоров’ю»